Využijte příležitost

http://okna-stresni.nabizi.cz/lemovani-hladke_c448/ http://okna-stresni.nabizi.cz/lemovani-hladke_c448/ http://okna-stresni.nabizi.cz/lemovani-hladke_c448/ http://okna-stresni.nabizi.cz/lemovani-hladke_c448/ http://okna-stresni.nabizi.cz/lemovani-hladke_c448/ http://okna-stresni.nabizi.cz/lemovani-hladke_c448/ http://okna-stresni.nabizi.cz/lemovani-hladke_c448/ http://okna-stresni.nabizi.cz/lemovani-hladke_c448/ http://okna-stresni.nabizi.cz/lemovani-hladke_c448/

Bydlíte v chráněné lokalitě, kam jezdí často turisté. Není na čase trochu využít příležitost? Co takhle pronajímat pokoje a nabízet ubytování? Pokoje na krátkodobý pronájem často vznikají rekonstrukcí půdních prostor rodinných domů. Pokojíčky v podkroví a výhled na hvězdy střešními okny si vaši hosté jistě oblíbí.

336x280-rolser-1512940088.png

Nevyhodíme to už?

Další krabice, kterou nesete na půdu. Za ty roky se jich tam nashromáždila celá řada, že ani pořádně nevíte, co v nich je. A myslíte, že když jste žádnou z nich takových let nepotřebovali, že je ještě důvod je skladovat? Co takhle vrhnout se na velký úklid a půdu kompletně vyklidit. Najednou uvidíte, jaký krásný a nevyužitý prostor váš dům ukrývá. Kdyby tam byly ještě střešní okna , získali byste nádherné pokojíky. Třeba pro vaše hosty.

Využijte příležitost
Ohodnoťte příspěvek